Flota bez floty, Chrobry z utrzymaniem?

Mówiło się o tym już przed sezonem. Temat powrócił w ostatnich dniach, natomiast od wczoraj to już pewne – Flota Świnoujście wycofała się z pierwszoligowych rozgrywek i została przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pomarańczowo-czarni awansowali na czternastą, pierwszą z bezpiecznych pozycji na zapleczu ekstraklasy.

Klub ze Świnoujścia został więc zdegradowany o dwie klasy rozgrywkowe, jednak niewykluczone, że zespół rozpocznie z jeszcze niższego poziomu. Wycofanie się Floty szczególnie pomogło Chrobremu oraz GKS-owi Tychy. Nasza drużyna uciekła z miejsca barażowego i na chwilę obecną ma nad nim pięć punktów przewagi. Na piętnastym miejscu rozgościli się obecnie tyszanie, którzy nie mają prawa narzekać na taki obrót spraw. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie licencji nie otrzymał Kolejarz Stróże, a dzięki temu w lidze utrzymał się Stomil Olsztyn. Na dzień dzisiejszy Stomil zajmuje… 4. miejsce w tabeli pierwszej ligi!

Chrobry znacznie przybliżył się do utrzymania w pierwszej lidze, jednak pomarańczowo-czarni nie mogą spocząć na laurach. W sobotę mecz z Sandecją Nowy Sącz. Mecz, który stracił nieco na atrakcyjności, jednak nasz zespół powinien udowodnić na boisku, że zasługuje na miejsce w gronie pierwszoligowców i wyprzedzić sobotniego przeciwnika. Cztery dni później wyjazd do Jaworzna na mecz z GKS-em Tychy. Mimo, że sytuacja Chrobrego uległa poprawie, spokojniej będziemy się czuć po dwóch najbliższych – miejmy nadzieję zwycięskich – kolejkach.

TYLKO CHROBRY!

Komentarze

  • #1 rzymianin, 15.05.2015, godz.21:49 Edytuj

    wygramy wygramy
  • #2 M., 15.05.2015, godz.11:57 Edytuj

    Może by tak jakiegoś piłkarza z Floty ciekawszego wyjąć? Inni już to robią: http://www.90minut.pl/news/250/news2505560-Michal-Stasiak-w-GKS-ie-Tychy.html
  • #3 kie, 14.05.2015, godz.23:51 Edytuj

    Fajnie ale trzeba wygrać z Sandecją żeby pokazać, że zasługujemy w 100% Liczę na wygraną i potem powtórkę w Jaworznie. Walczymy !!!

Dodaj komentarz

escort mersin