GKS K. – Chrobry 2:2

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie GKS Katowice – Chrobry Głogów. Pomarańczowo-czarni przegrywali do przerwy 0:2, jednak w 56. minucie trafił Przemysław Stolc i to był sygnał do odrabiania strat. Niedługo potem skutecznie rzut karny wykonał Mateusz Machaj. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i głogowianie zremisowali na Górnym Śląsku 2:2.

GKS Katowice 2-2 Chrobry Głogów
Jakub Yunis 24, Bartłomiej Kalinkowski 42 – Przemysław Stolc 56, Mateusz Machaj 67 (k)

GKS: Abramowicz – Frańczak, Klemenz, Midzierski, Pleva, Mandrysz (76. Skrzecz), Zejdler, Cerimagić, Kalinkowski (82. Sulek), Błąd, Yunis.

CHROBRY: Janicki – Michalec, Michalski, Stolc, Danielak, Machaj B., Mandrysz, Pawlik (41. Borecki), Bach (46. Szczepaniak), Machaj M., Kaczmarek (57. Kowalczyk).

ŻÓŁTE KARTKI: Cerimagić – Michalski, Machaj B..

SĘDZIA: Mariusz Korpalski (Toruń).