Górnik wraca do Łęcznej

Górnik Łęczna nie będzie rozgrywał swoich domowych spotkań w Lublinie. Po rocznej przerwie, drużyna wraca do swojego prawdziwego domu. W ostatnich miesiącach Górnik podejmował swoich rywali na stadionie Motoru, co spotkało się z odpowiednią reakcją kibiców. Fani Górnika bojkotowali mecze swojej drużyny i skupili się na rezerwach, natomiast swoje zdanie wyrażali też bywalcy stadionów w innych polskich miastach.

W zbliżającej się rundzie Chrobry zagra z Górnikiem Łęczna na swoim stadionie. Termin meczu to 23 sierpnia (środa).

Drodzy Kibice i Sympatycy Górnika Łęczna,

chcielibyśmy przekazać wam ważną wiadomość.

Górnik wraca do domu!

Pierwszy zespół Górnika Łęczna będzie rozgrywał swoje mecze w roli gospodarza na stadionie GKS Górnik Łęczna przy al. Jana Pawła II 13 w Łęcznej.

Dla każdego człowieka dom jest niezwykłym miejscem. Piłka nożna cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców i wymaga dużego zaangażowania sponsorów. Wierzymy, że nasz dom będzie dobrym miejscem spotkania dla jednych i drugich.

Liczymy, że decyzja spotka się z dużym zrozumieniem wszystkich kibiców i sympatyków Górnika z całego województwa. Za parę dni ruszają rozgrywki Nice 1 ligi. Liczymy także na waszą obecność na trybunach. Zapraszamy mieszkańców Łęcznej i okolic oraz całego województwa lubelskiego na mecze Górnika do Łęcznej!

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd Górnika Łęczna SA

Veljko Nikitović, Prezes Zarządu
Sebastian Buczak, Członek Zarządu

Komentarze

  • #1 CHG, 27.07.2017, godz.16:09 Edytuj

    I bardzo dobrze! Kazdy powinien grać u siebie w mieście!!

Dodaj komentarz

escort mersin