Jutro mecz z GieKSą!

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od pierwszego domowego meczu Chrobrego Głogów w sezonie 2016/2017. Jutro o godz. 18:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w spotkaniu pomarańczowo-czarnych z GKS-em Katowice. Po raz kolejny przypominamy, że spotykamy się w SEKTORZE Y! Nie na pikniku, nie przy kateringu, ani też nie na łuku. W MŁYNIE!

Do Głogowa wybierają się kibice gości, a takie mecze zawsze są ciekawsze. Nie pozostaje nic innego jak przyjść do MŁYNA i dopingować pomarańczowo-czarnych! Wsparcie w tym spotkaniu będzie dla nich bardzo ważne, dlatego musimy zrobić swoje i zapewnić im odpowiedni doping!

Przypominamy też, że na stadionie zbierane będą pieniądze dla Tomka Sęka, kibica Chrobrego, który potrzebuje pomocy! Nie szczędźcie groszy, pomoc drugiemu człowiekowi jest niezwykle ważna, a w tym przypadku chodzi przecież o jednego z nas!

Przy gnieździe w MŁYNIE dostępne będą też najnowsze vlepy ChG. Jeśli jeszcze ich nie posiadacie (a zapewne tak jest) juto będziecie mieli okazję, by to nadrobić.

WIDZIMY SIĘ NA MECZU! TYLKO CHROBRY!

Komentarze

  • #1 Fanatyczny, 06.08.2016, godz.18:17 Edytuj

    JAZDA MZKS !!!!
  • #2 Kibol, 06.08.2016, godz.18:01 Edytuj

    Wszyscy na mecz! Trzeba pomóc Tomkowi i naszym graczom i wspólnie zdobyć punkty!
  • #3 ANFIELD, 06.08.2016, godz.17:12 Edytuj

    Wszyscy na stadion a nie gapić się w telewizor czy też szwędać się po Sławie! Chrobry nas potrzebuje!

Dodaj komentarz

escort mersin