Kolejne ruchy transferowe pomarańczowo-czarnych

W ostatnich dniach pojawiło się kilka informacji na temat potencjalnych nabytków Chrobrego Głogów. Wiadomo już, że nowym zawodnikiem w drużynie Ireneusza Mamrota jest 22-letni bramkarz, Anatoli Gospodinow. Bułgar reprezentował ostatnio barwy CSKA Sofia i sięgnął z tym klubem po krajowy puchar w sezonie 2015/2016. Miał zresztą spory udział w tym sukcesie, bo wystąpił w dziesięciu meczach tych rozgrywek. W najwyższej klasie rozgrywkowej w Bułgarii rozegrał sześć spotkań.

Portal Legia.net poinformował również, że do końca sezonu barwy Chrobrego Głogów będzie reprezentował Mateusz Wieteska. 19-letni obrońca „Wojskowych” wystąpił w obecnym sezonie w dwóch meczach Ekstraklasy, a także zaliczył ponad 20 minut w wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów przeciwko Borussii Dortmund. Ponadto zawodnik ma na swoim koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski. W sprawie wypożyczenia nie ma jednak żadnego potwierdzenia na oficjalnej stronie Chrobrego.

Serwis 90minut.pl poinformował także, że treningi z pomarańczowo-czarnymi rozpoczął Michał Pawlik. 21-letni pomocnik to zawodnik Jagiellonii Białystok, natomiast rundę wiosenną ubiegłego roku spędził w Ullensaker/Kisa IL. W lipcu norweski drugoligowiec skrócił jego wypożyczenie, a jesienią zawodnik zmagał się z kontuzją.

90minut.pl informuje też, że w kręgu zainteresowań Ireneusza Mamrota znajduje się kilku innych graczy. Poniżej grafika:

Komentarze

 • #1 1946, 26.01.2017, godz.23:36 Edytuj

  Napastnik konieczny! Fajnie jakby znalazł się ktoś choć odrobinę tak dobry jak Maciej Górski i był w stanie strzelić te 6-7 bramek w rundzie.
 • #2 Max, 25.01.2017, godz.20:12 Edytuj

  Dokładnie napad Irekn napad
 • #3 Kopernik Fans, 25.01.2017, godz.20:08 Edytuj

  Jakby przyszedł Byrtek to obrona wyglądałaby bardzo solidnie, ale nie wierze do konca w ten transfer. Ciekaw jestem czy Bułgar będzie przymierzany do pierwszego składu czy bardziej jako następca Janika. No i wciąż brak napastników. PS. Hałambiec do Falubazu ponoć...
 • #4 obiektywny, 25.01.2017, godz.18:52 Edytuj

  Mysle, ze Wieteska byłby świetnym wzmocnieniem chociaż tylko na pół roku. On i jakby został Kwiecień to środek obrony klasa! Na Byrtka raczej nie ma szans, ale bardziej martwi mnie brak opcji w napadzie...

Dodaj komentarz

escort mersin