Kolejny mecz na szczycie z udziałem ChG

W niedzielę o godz. 12:45 zabrzmi pierwszy gwizdek w spotkaniu Chrobrego Głogów z Wisłą Płock. Dla pomarańczowo-czarnych będzie to kolejne spotkanie na szczycie ligowej tabeli w ostatnich dniach. W środę głogowianie rywalizowali w Bydgoszczy, natomiast już za dwa dni staną przed szansą rehabilitacji za porażkę. Zadanie łatwe jednak nie będzie, bo Nafciarze są bliscy awansu do Ekstraklasy.

Pierwsze bezpośrednie starcie wypadło na korzyść Chrobrego. Pomarańczowo-czarni wygrali w Płocku 1:0 po bramce Damiana Sędziaka. Taki sam wynik w niedzielnym starciu jest z pewnością marzeniem wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny. Łatwo na pewno jednak nie będzie. Wisła zajmuje aktualnie drugie miejsce w ligowej tabeli i celuje w Ekstraklasę. Jej przewaga nad trzecim Zawiszą Bydgoszcz wynosi aktualnie siedem punktów.

Po raz ostatni płocczanie grali przy Wita Stwosza w marcu 2015 roku. Goście wywieźli wówczas z Głogowa komplet punktów, zwyciężając 3:2. Bramki dla pomarańczowo-czarnych strzelali nieobecni już w drużynie – Damian Piotrowski oraz Tomasz Zając. Pierwszego ze wspomnianych w niedzielnym meczu zobaczymy, jednak w barwach drużyny z Płocka.

Początek meczu Chrobry Głogów – Wisła Płock w niedzielę o godz. 12:45.

Komentarze

  • #1 Krzysztof, 13.05.2016, godz.15:10 Edytuj

    każdy na Y!
  • #2 bramkarz, 13.05.2016, godz.14:30 Edytuj

    i widzimy się na sektorze Y

Dodaj komentarz

escort mersin