Mateusz Machaj 2021

Mateusz Machaj przedłużył kontakt z Chrobrym Głogów do 2021 roku. Pomocnik był jednym z liderów pomarańczowo-czarnych w zakończonym niedawno sezonie, dlatego informacja podana przez klub bardzo cieszy. W rozgrywkach 2016/2017 starszy z braci zdobył siedem bramek, do czego dorzucił dziewięć asyst. Kibicom szczególnie w pamięci zapadło trafienie z derbowego meczu w Legnicy. Zawodnik ChG pokonał golkipera Miedzi strzałem z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry, a nasz zespół wygrał 2:1!

Wcześniej kontakty przedłużyli bramkarz Sławomir Janicki, pomocnik Damian Sędziak, a także trener Ireneusz Mamrot.

Mateusz Machaj w 94 minucie. 2:1 z Miedzią!

Wielu z Was pamięta derby z 2005 roku i gol Henryka Cackowskiego na 2:2 w 90 minucie. To wyobraźcie sobie jak długo będą wspominane te 50-te z golem Mateusza Machaja w 94 minucie. Możemy oglądać to bez końca! Poezja!Skrót meczu: https://youtu.be/wjMhgvhWgXk