Oprawa Ultras Chrobry „od kuchni”!

Mecz z Górnikiem Zabrze został okrzyknięty hitem sezonu przy WS3 i rzecz jasna nie mógł się odbyć bez oprawy przygotowanej przez grupę Ultras Chrobry. Prezentacja miała miejsce w samej końcówce spotkania, a wiele osób uznało ją najbardziej efektowną oprawą zaprezentowaną na naszym stadionie w ostatnich latach. Dokładnie sześć dni po meczu z Górnikiem przedstawiamy Wam nieco więcej szczegółów na temat pracy ultrasów przy jej przygotowaniu.

Zaprezentowanie oprawy trwa niekiedy zaledwie kilka minut, jednak przygotowania są niezwykle czasochłonne. Oczywiście wszystko zależy od wielkości, ale gwarantujemy, że nawet mniejsze oprawy niż ta z meczu z Górnikiem wymagają wielu poświęceń. Nie tak dawno powróciliśmy z dopingiem na nasz stadion, natomiast teraz przyszedł czas na to, by ultrasi znów dali o sobie znać. Szybki przegląd terminarza i decyzja mogła być tylko jedna – Górnik Zabrze!

Przed zakupami i ogólnym zaplanowaniem całej prezentacji potrzebny jest rzecz jasna pomysł, a z tym bywa często najtrudniej. Pojawiały się różne propozycje i hasła, jednak za każdym razem brakowało „tego czegoś”. Zresztą, nawet wykorzystane hasło zostało nieco skrócone, bo w pierwotnej wersji brzmiało trochę inaczej. Koniec końców była to najciekawsza propozycja i idealnie pasowała do naszej sytuacji i powrotu na stadion po kilku miesiącach przerwy!

Pomysł jest, więc można przystąpić do spisu potrzebnych rzeczy i zakupów. Tu poszło zdecydowanie łatwiej, chociaż początkowo zakupiona ilość materiałów malarskich okazała się niewystarczająca i trzeba było uzupełnić asortyment. Samo malowanie to już popis w wykonaniu naszych magików. Najbardziej czasochłonna była rzecz jasna sektorówka, jednak efekt końcowy był naprawdę dobry! Udało się ją doskonale dopracować, zwracając uwagę na każdy detal. Wykonanie? Pierwsza klasa!

Z sektorówką i transparentem większych kłopotów nie było, ale dyskusja pojawiła się przy elemencie dopełniającym sektorówkę. Co lepsze na tło? Flagi, kartoniki, a może jedno i drugie? Ostatecznie stanęło na czarnych kartonikach. Im też trzeba było poświęcić trochę czasu, bo jeszcze przed pierwszym gwizdkiem obklejono nimi krzesełka objęte obszarem oprawy. Pojawiły się lekkie obawy, bo pogoda tego dnia nie była idealna. Wiatr, deszcz. Na szczęście warunki pogodowe nie pokrzyżowały planów i nie dały się we znaki tak, jak zakładał czarny scenariusz ultrasów.

Oprawa na stadionie, teraz zostało odpowiednie zaprezentowanie tego, na co poświęcono ostatnie dni. Wiele razy zdarzało się na stadionach, że oprawa była wykonana bardzo dobrze, ale nie została odpowiednio pokazana przez co traciła swój urok. W naszym przypadku na szczęście obyło się bez problemów. Jasne, znajdą się jakieś szczegóły, jednemu nie spodoba się to, drugi znajdzie niedoskonałość w innym elemencie. Trzeba jednak przyznać, że całość wypadła bardzo dobrze i grupa Ultras Chrobry ze swojej roboty może być zadowolona!

Oglądanie zdjęć i filmików z oprawy daje wielką satysfakcję i radość, że wszystko poszło zgodnie z planem! Tak samo było w tym przypadku. Ultrasi doskonale wywiązali się ze swojej roli, ubarwiając trybuny podczas prestiżowego meczu z Górnikiem Zabrze!

W tym miejscu należą się podziękowania wszystkim tym, którzy wsparli grupę UChG! Zakup każdego materiału wiąże się z wydatkiem, a dzięki Waszej pomocy udało się wszystko doskonale ogarnąć pod względem finansowym! Cieszy także suma zebrana podczas samego meczu. Bardzo chętnie wrzucaliście pieniądze do specjalnych puszek, dzięki czemu udało się wykręcić zadowalający wynik! Przypominamy też, że grupę Ultras Chrobry można wspierać za pośrednictwem specjalnego konta bankowego. W imieniu ultrasów, wielkie dzięki!

Nr konta: 62 1320 1537 2736 0147 3000 0001
Nazwa: Ultras Chrobry
W tytule: Na oprawę.

zdjęcia: fot. Ola, NI-FO

Komentarze

 • #1 ALEX, 05.05.2017, godz.23:37 Edytuj

  http://www.stadionowioprawcy.net/oprawy/59-25_04_2017_30_04_2017.html KLIKAMY NA CHROBREGO!!!
 • #2 FAN, 05.05.2017, godz.17:30 Edytuj

  Przede mną szły dwie osoby i rzuciły sporo kasy do puszki. Widać ludzie chętnie wspierają ultraskę a to cieszy! Mysle ze chłopaki doskonale wydają pieniądze co zresztą pokazal mecz z Zabrzem :)
 • #3 Hans, 05.05.2017, godz.13:24 Edytuj

  Oprawa godna zwycięstwa nad takim klubem ! :)
 • #4 SG, 04.05.2017, godz.23:35 Edytuj

  dobra robota ultrasi
 • #5 46, 04.05.2017, godz.22:19 Edytuj

  brawo UCHG! Przy nastepnej okazji wrzucam cos na pewno! :))
 • #6 Emigracja, 04.05.2017, godz.21:12 Edytuj

  SZACUN!
 • #7 pomaranczowo-czarny, 04.05.2017, godz.20:56 Edytuj

  Konkret wykonanie ! :)
 • #8 MZKS, 04.05.2017, godz.20:41 Edytuj

  Fajna sprawa! Brawo Ultras!

Dodaj komentarz

escort mersin