Po pierwsze domowe zwycięstwo z Bytovią

W piątek o godz. 18:00 pomarańczowo-czarni rozpoczną kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem będzie Bytovia Bytów, piętnasta drużyna pierwszoligowej tabeli. Pomorski zespół gościł już w Głogowie czterokrotnie i żadne z tych spotkań nie zakończyło się wygraną Chrobrego. Czas przełamać kolejną złą passę!

W domowych pojedynkach z Bytovią Bytów nasz zespół trzy razy remisował i raz przegrał. Znacznie lepiej wiodło się w wyjazdowych potyczkach, jednak w piątek zagramy przy Wita Stwosza i będzie to doskonała okazja do przełamania złej serii. Na inaugurację udało się wygrać w Kluczborku, gdzie wcześniej nam się nie wiodło. Później przyszła pierwsza od kilkunastu lat wygrana w Legnicy, natomiast niedawno pokonaliśmy Olimpię Grudziądz, z którą w poprzednim sezonie Chrobry dwukrotnie przegrał. Pora na kolejne przełamanie – z Bytovią po trzy punkty!

Początek meczu o godz. 18:00. Przypominamy, że zbieramy się w sektorze Y i stamtąd dopingujemy naszych zawodników. Zależy Ci na Chrobrym? Przyjdź do młyna i wspomóż dopingiem!

Komentarze

  • #1 Marcin46, 09.09.2015, godz.23:57 Edytuj

    Wygrajmy to i będzie pięknie. Wszyscy na stadion !
  • #2 Kibic, 09.09.2015, godz.16:19 Edytuj

    Z takimi zespołami u siebie trzeba punktować. I nie mówie tego w kontekście walki o awans, a spokojnej gry w drugiej rundzie. Także po zwycięstwo! :)
  • #3 MZKS_FAN, 09.09.2015, godz.14:45 Edytuj

    TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!

Dodaj komentarz

escort mersin