Podbeskidzie – Chrobry 2:1

Bez punktów wrócili z Bielska-Białej piłkarze Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni przegrali z Podbeskidziem 1:2. Autorem jedynego trafienia dla naszego zespołu był Mateusz Wieteska, który wpakował futbolówkę do bramki po strzale głową. W pierwszej połowie dogodną sytuację zmarnował Paweł Wojciechowski.

Gospodarze prowadzenie objęli w 21. minucie gry. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony było już 2:0. Kontaktową bramkę zdobył wypożyczony z Legii Warszawa Wieteska, jednak komplet punktów został na boisku w Bielsku-Białej.

Kolejnym rywalem Chrobrego będzie Wisła Puławy.

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – CHROBRY GŁOGÓW 2:1 (1:0)