Pokonać MKS po raz trzeci z rzędu

Jutro o godz. 17 pomarańczowo-czarni zagrają na swoim stadionie z MKS-em Kluczbork. Rywal ten przez lata był niezwykle niewygodny dla drużyny Chrobrego Głogów, o czym najlepiej świadczą wyniki. Sytuacja w ostatnim czasie uległa jednak poprawie. W poprzednim sezonie nasz zespół dwukrotnie zwyciężał, a bilans bramkowy ostatnich dwóch potyczek to 7:1 na korzyść drużyny z Głogowa.

Po pechowej porażce w Zabrzu, piłkarze Chrobrego Głogów powalczą o zwycięstwo z MKS-em. Rywal ten znajduje się aktualnie w strefie spadkowej, dlatego wygrana w jutrzejszym meczu poprawi sytuację pomarańczowo-czarnych i wpłynie na dolną część ligowej tabeli. Jest więc o co grać, dlatego pozostaje mieć nadzieję, że podopieczni Ireneusza Mamrota pokażą się z dobrej strony i zejdą z murawy w roli zwycięzców!

Po jedenastu meczach nasz Chrobry ma na swoim koncie 12 punktów i zajmuje trzynastą lokatę. Jutrzejszy przeciwnik traci do nas trzy punkty i plasuje się na miejscu numer szesnaście. Cel na ten mecz może być tylko jeden – zwycięstwo!

Wcześniejsze mecze Chrobrego Głogów z MKS-em Kluczbork:

Sezon 2007/08

Chrobry Głogów – MKS Kluczbork 0:3

MKS Kluczbork – Chrobry Głogów 4:1

Sezon 2011/12

Chrobry Głogów – MKS Kluczbork 0:4

MKS Kluczbork – Chrobry Głogów 1:0

Sezon 2012/13

Chrobry Głogów – MKS Kluczbork 3:2

MKS Kluczbork – Chrobry Głogów 2:0

Sezon 2013/14

Chrobry Głogów – MKS Kluczbork 0:0

MKS Kluczbork – Chrobry Głogów 0:0

Sezon 2015/16

Chrobry Głogów – MKS Kluczbork 5:1

MKS Kluczbork – Chrobry Głogów 0:2

Komentarze

 • #1 bramkarz, 08.10.2016, godz.15:37 Edytuj

  @reporter to sobie idź. tylko wyjazdy.
 • #2 reporter, 08.10.2016, godz.13:49 Edytuj

  Mimo wszystko, Wszyscy na mecz! Nie dajmy się policji!
 • #3 reporter, 08.10.2016, godz.12:23 Edytuj

  Swego czasu , podczas meczu przy pustych trybunach już na antenie Polsat Sport śmiali się z nieudolności głogowskiej policji , komendanta że się wystrszył meczu na powiedzmy 2 tys widzów i wysłał wniosek by zamknąć stadion. Na otwartym kanale Polsatu jest program Interwencje, zajmuje się ogólnie szeroko pojętą problematyką społeczną. Dobrym pomysłem byłoby gdyby jeden z odcinków poświęcili temu co się dzieje u nas w mieście. O podejściu Prezydenta który jest właścicielem klubu, odnośnie działaniu miejskiej spółki którą jest Chrobry, o tym że owy Prezydent wraz ze swoją podwładną panią Prezes robią wszystko by jak najmniej ludzi przychoziło na stadion,(przynajmniej takie są efekty ich działań), a kibice są szykanowani, poprzez zakazy z absurdalnych powodów. Bo jeśli można uznać za słusznym zakaz powiedzmy za wbiegnięcie na murawę, czy wyrywanie krzesłek, ale nijak to się ma do tego że ktoś poszedł do kibla i nie siedział na swoim krzesełu. I sprawa chyba najbardziej tajemnicza i kluczowa, osoba komendanta. Powstaje pytanie skąd u niego wzięły się takie fobie odnoścnie kibiców Chrobrego? Postać dosyć tajemnicza, ale przyczyna jakas musi być. Z tego co wiadomo, poprzednie lata spędził w Lubinie? Czyżby przemawiała przez niego jeszcze większa, szowinistyczna nienawiść do kibiców ChG niż wzajemna niecheć kibiców na linii Chrobry - Zagłebie? A może miał jakieś traumatyczne przeżycia w przeszłości, które teraz odbijają się na psychice? Każdy policjant to osoba która powinne przejść ścisłą selekcje, odnośnie kondycji fizycznej i co wżniejsze psychicznej. Czy tak jest też odnośnie komendanta ? Mógłby powstać z tego ciekawy materiał do programu Intrwencje . Sam jestem ciekaw odpowiedzi na pojawiające się pytania. Jaka jest tego przyczyna?? Co o tym myślicie?
 • #4 fanatyk, 07.10.2016, godz.17:26 Edytuj

  jak będzie to będzie a jak nie będzie to nie będzie ;)
 • #5 ałuuuuu, 07.10.2016, godz.16:00 Edytuj

  a co Ty z policji? będzie wszystko piro, awantury i wyzwiska!!!
 • #6 dominik, 07.10.2016, godz.15:40 Edytuj

  będzie doping na meczu?

Dodaj komentarz

escort mersin