Pokonać Wisłę Puławy

Taki cel mają na jutrzejsze spotkanie piłkarze Chrobrego Głogów, którzy na własnym boisku zmierzą się z Wisłą Puławy. Po remisie ze Zniczem Pruszków i porażce w Bielsku-Białej, pomarańczowo-czarni czekają na pierwsze wiosenne zwycięstwo. Punkty są niezwykle ważne, bo przewaga nad strefą barażową wynosi aktualnie tylko dwa punkty. Głogowianie są faworytem sobotniej rywalizacji, jednak podobnie było w przypadku meczu ze Zniczem. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem uda się to udowodnić na boisku i odnieść cenne zwycięstwo.

Wisła Puławy zajmuje miejsce w strefie barażowej i ma na swoim koncie 22 punkty. Chrobry ma 24, stąd też musi walczyć o pełną pulę w jutrzejszym meczu. Wisła w delegacjach radzi sobie jednak całkiem przyzwoicie. Goście mają na swoim koncie trzy wyjazdowe zwycięstwa, trzy remisy i cztery porażki. Na początku marca nasz jutrzejszy rywal wywalczył komplet punktów w Bytowie, gdzie wygrał 1:0.

Sobotnie spotkanie będzie bardzo ważne dla dolnych rejonów tabeli. Podopieczni Ireneusza Mamrota powinni wyjść na boisko maksymalnie skoncentrowani i zagrać o pełną pulę. Każdy inny wynik będzie odbierany ze sporym niedosytem. Początek meczu o godz. 18.

Przypominamy również, że jutro odbędzie się zbiórka karmy oraz akcesoriów dla psów. Więcej informacji w linku poniżej:

Są psy, którym warto pomagać!

Komentarze

  • #1 FAN, 17.03.2017, godz.17:59 Edytuj

    Wygrać to nawet 1-0. Byle 3 pkt!

Dodaj komentarz

escort mersin