Pomarańczowo-czarni w plebiscycie Nice 1 Ligi!

Gra zawodników Chrobrego Głogów została doceniona przez trenerów i kapitanów pierwszoligowców, co zaowocowało obecnością w oficjalnym plebiscycie na „Jedenastkę i Piłkarza Sezonu Nice 1 Ligi”. W gronie nominowanych znaleźli się obrońcy Mateusz Wieteska i Michał Ilków-Gołąb, a także pomocnik Mateusz Machaj. Głosy można oddawać do 25 czerwca (godz. 22), natomiast wręczenie nagród zaplanowano na lipiec.

Plebiscyt organizowany jest przez Nice 1 Ligę wspólnie z portalem Gol24.
AKTUALNE WYNIKI I GŁOSOWANIE – KLIKNIJ TUTAJ!

Pomarańczowo-czarni mają w plebiscycie trzech zawodników. Jeden z nich w sezonie 2017/2018 w Chrobrym już jednak nie zagra. Chodzi rzecz jasna o wypożyczonego z Legii Warszawa obrońcę Mateusza Wieteskę. Trzeba jednak docenić jego wkład w grę zespołu w minionej rundzie. 20-letni gracz trzykrotnie wpisał się na listę strzelców, w tym raz w Legnicy, gdzie Chrobry pokonał Miedziankę 2:1!

Kolejny raz wysoką formę zaprezentował Michał Ilków-Gołąb. Doświadczony zawodnik należy do ścisłej czołówki na swojej pozycji i udowodnił to w zakończonym niedawno sezonie. Stąd nominacja do oficjalnego plebiscytu. Głogowską trójkę dopełnia Mateusz Machaj. Pomocnik był liderem drużyny prowadzonej przez Ireneusza Mamrota i miejmy nadzieję, że podobnie będzie w zespole trenera Nicińskiego. 27-latek zakończył ligowe rozgrywki z 7 bramkami i 9 asystami, a niedawno przedłużył kontrakt z ChG do 2021 roku!

Zapraszamy do głosowania na pomarańczowo-czarnych!

Komentarze

  • #1 MZKS, 19.06.2017, godz.15:44 Edytuj

    Zaglosowane! Machaj super sezon! :-)

Dodaj komentarz

escort mersin