Popieramy Klub Sportowy Góral 1956 Żywiec!

W związku z problemami, z jakimi zmaga się spadkowicz z IV ligi Góral Żywiec, kibice tego klubu rozpoczęli ogólnopolską akcję poparcia Klubu Sportowego Góral 1956 Żywiec. Poniżej opis akcji, który pochodzi z kibicowskiego profilu na portalu społecznościowym Facebook.

„W związku z problemami (chodzi głównie o problemy finansowe oraz związane z obiektami sportowymi Klubu), które mogą pojawić się w najbliższym czasie, rozpoczynamy AKCJĘ POPARCIA KLUBU SPORTOWEGO GÓRAL 1956 ŻYWIEC!

Zwracamy się do WAS z prośbą poparcia naszej inicjatywy zmiany nazwy klubu na: KLUB SPORTOWY GÓRAL 1956 ŻYWIEC! Zwracamy się do WAS ludzi sportu, piłki nożnej oraz innych dyscyplin sportowych, działaczy sportowych oraz wszystkich osób związanych ze sportem zarówno na Żywiecczyźnie jak i w całej Polsce! Zwracamy się również do WAS kibiców wszystkich grup kibicowskich o poparcie naszej inicjatywy. WSZYSCY doskonale wiecie, że klubem sportowym powinni zarządzać ludzie z PASJĄ I ZAANGAŻOWANIEM, a nie beton i pseudo działacze, którzy przez kilka lat nie interesują się klubem, a później chcą powstrzymywać od zmian, które są potrzebne! Pokażmy, że zmiana nazwy była dobrym posunięciem!

Poparcie inicjatywy jest związane z dalszym funkcjonowaniem klubu oraz Stadionem i obiektem sportowym, bez którego Klub nie może istnieć!

PROSIMY O UDOSTĘPNIENIE TEGO WYDARZENIA! NAMAWIAJCIE WSZYSTKICH ZNAJOMYCH DO LAJKOWANIA ORAZ WZIĘCIA UDZIAŁU W WYDARZENIU, ŻEBY WSZYSCY ZOBACZYLI, ŻE GÓRAL TO COŚ WIĘCEJ NIŻ KLUB! TO COŚ WIĘCEJ NIŻ PSEUDO DZIAŁACZE, KTÓRYM NIE CHCE SIĘ DZIAŁAĆ, A TAK NAPRAWDĘ W RZECZYWISTOŚCI ICH NIE MA!

#PopieramGórala”

Zachęcamy do polubienia profilu POPIERAMY KLUB SPORTOWY GÓRAL 1956 ŻYWIEC!

Komentarze

  • #1 maniek, 03.07.2015, godz.13:49 Edytuj

    W piłce już nie chodzi tylko o sport , teraz pierwsze skrzypce gra kasa , kasa , kasa !
  • #2 obserwator, 03.07.2015, godz.13:25 Edytuj

    masakra co się ostatnio dzieje z tymi klubami. tacy działacze powinni być odsuwani od wszystkich funkcji dożywotnio. powodzenia

Dodaj komentarz

escort mersin