Porażka w Grudziądzu. Olimpia – Chrobry 2:1

Zwycięstwem gospodarzy zakończyło się piątkowe spotkanie I ligi pomiędzy Olimpią Grudziądz a Chrobrym Głogów. Miejscowi otworzyli wynik meczu w 56. minucie, natomiast dwadzieścia minut później było już 2:0. Jedyne trafienie dla pomarańczowo-czarnych zapisał na swoim koncie Michał Bednarski. Głogowianie mieli w tym meczu kilka okazji, m.in. w pierwszej połowie w słupek trafił Łukasz Szczepaniak.

Olimpia Grudziądz – Chrobry Głogów 2:1 (0:0)
Bramki: 56′ Angielski, 76′ Kaczmarek – 87′ Bednarski.

Olimpia Grudziądz: Wrąbel – Bielawski, Kasperkiewicz, Malec, Woźniak – Kłus, Smoliński (79. Wolski), Kaczmarek, Banasiak (71. Ciechanowski), Kurowski – Angielski (89. Trzepacz). Rezerwowi: Królczyk, Kraska, Trzepacz, Wolski, Ciechanowski, Jasiński, Łukowski

Chrobry Głogów: Janicki – Ilków-Gołąb, Murawski (81. Bednarski), Kwiecień – Danielak, B. Machaj (58. Kościelniak), Bonecki, M. Machaj, Kona – Szczepaniak (68. Michalec), Wojciechowski. Rezerwowi: Szymański, Bednarski, Szubertowski, Kościelniak, Kowalczyk, Michalec, Rozwandowicz