Porażka w pierwszym zimowym sparingu

W pierwszym tegorocznym meczu sparingowym Chrobry Głogów przegrał w Lubinie z Zagłębiem 0:4. Miejscowi do przerwy prowadzili dwoma trafieniami, natomiast po zmianie stron dołożyli kolejne dwa gole i pewnie wygrali. W zespole pomarańczowo-czarnych wystąpiło czterech testowanych graczy – bramkarz, obrońca, pomocnik oraz napastnik.

Kolejny mecz w piątek w Środzie Śląskiej. Przeciwnikiem będzie Śląsk Wrocław.

ZAGŁĘBIE LUBIN – CHROBRY GŁOGÓW 4:0 (2:0)
1:0 Woźniak 11
2:0 Starzyński 27
3:0 Jach 75
4:0 Janus 83

ZAGŁĘBIE: Forenc (46. Hładun) – Ćotra (46. Dziwniel), Madera (46. Jach), Guldan (46. Jończy (76. Oko)), Todorovski (46. Siemaszko), Piątek (46. Mucha), Jagiełło (46. Żyra (76. Szymankiewicz)), Vlasko (46. Janus), Starzyński (46. Rakowski), Woźniak (46. Janoszka), Buksa (46. Nespor).

CHROBRY (1 połowa): Testowany 1 – Ilków-Gołąb, Michalec, Michalski, Wawszczyk, Danielak, testowany 2, Machaj M., Gąsior, testowany 3, Kaczmarek.

CHROBRY (2 połowa): Janicki – testowany 2, testowany 4, Szubertowski, Bonecki (60. Borecki), Kona, Ilków-Gołąb (70. Danielak), testowany 3 (55. Hodowany), Szczepaniak, Machaj B., Kaczmarek (60. Bednarski).