Powalczyć w Katowicach

W poprzednim sezonie pomarańczowo-czarni przegrali dwa spotkania z GKS-em Katowice. W minionej serii gier lepsi od zawodników Chrobrego Głogów okazali się piłkarze Rakowa Częstochowa. W piątek pojawi się więc szansa na podwójne przełamanie. Zadanie nie będzie jednak łatwe. Wprawdzie katowiczanie grają zdecydowanie poniżej oczekiwań, jednak o zwycięstwo będzie trudno.

W minionych rozgrywkach, w Katowicach, Chrobry poległ 1:2. Decydująca bramka padła dla katowiczan w 84. minucie po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym. Górnośląski zespół komplet wywalczył też przy Wita Stwosza. Wówczas GieKSa wygrała 2:0.

Sezon 2015/2016 upłynął pod znakiem dwóch bezbramkowych remisów. Obie drużyny kończyły sezon w czołówce tabeli, a wyrównany poziom był widoczny właśnie w bezpośrednich konfrontacjach. Najlepiej pomarańczowo-czarni wspominają sezon 2014/2015 i wizytę przy Bukowej w ramach Pucharu Polski. Wówczas udało się wygrać i awansować do kolejnej rundy.

GieKSa przed sezonem wymieniana była w gronie zespołów mających walczyć o wysokie lokaty. Początek sezonu pokazuje jednak coś innego. W dziewięciu dotychczasowych meczach, katowiczanie wywalczyli zaledwie 8 punktów, a to sprawia, że zajmują miejsce w strefie barażowej. W Katowicach wszyscy liczą na przebudzenie, ale miejmy nadzieję, że nie nastąpi to jeszcze w piątek. Chrobry na wyjazdach do tej pory nie przegrał ani razu i wszyscy chcemy, aby taki stan rzeczy utrzymał się po najbliższym meczu!

Komentarze

  • #1 zaza, 22.09.2017, godz.06:15 Edytuj

    http://gieksainfo.pl/piotr-z-pawlem-kontra-robert-bedzie-21-dla-gieksy/
  • #2 MZKS, 21.09.2017, godz.09:26 Edytuj

    Starcie Mandryszów :) oby nasz był górą!
  • #3 graba, 20.09.2017, godz.21:15 Edytuj

    rywal trudny jak zawsze. remis nie byłby taki zły, ale skoro gieksa tak nisko stoi to trzeba atakować po 3pkt!

Dodaj komentarz

escort mersin