Poznaliśmy zwycięzcę Typera Kibiców Chrobrego Głogów

Sezon 2014/2015 dobiegł końca, a co za tym idzie, poznaliśmy rozstrzygnięcia w Typerze Kibiców Chrobrego Głogów. Zwycięzcą naszej zabawy został użytkownik dresiara., który zgromadził na swoim koncie 104 punkty. Trzy oczka mniej miał na swoim koncie drugi w klasyfikacji kuniva88, natomiast trzecie miejsce wywalczył czarny75, który różnicą małych punktów wyprzedził dwóch innych graczy, którzy także uzbierali 98 punktów.

Z całą trójką kontaktowaliśmy się w sprawie odebrania nagród. Jeśli wiadomości do Was nie dotarły, prosimy o maila na adres glogow.dawid@gmail.com.

Gratulujemy dobrych wyników oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy za cotygodniowe oddawanie swoich typów. Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji naszego typera!

Komentarze

  • #1 Justyna, 08.06.2015, godz.17:48 Edytuj

    jedyne co bym zmieniła to brak możliwości podglądu typowania innych użytkowników, bo jak pokazała ostatnia kolejka 1 miejsce postawiło prawie wszystkie takie same miejsce co drugie i wiadomo ze nie było możliwości wyprzedzenia tej osoby....

Dodaj komentarz

escort mersin