Relacja z meczu z Górnikiem Łęczna

Pomarańczowo-czarni wygrali środowy mecz z Górnikiem Łęczna 2:0 i w dalszym ciągu są liderem Nice 1 Ligi. Spotkanie ze spadkowiczem z ekstraklasy obejrzało 1400 widzów, co biorąc pod uwagę termin i wcześniejszą frekwencję, jest całkiem niezłym wynikiem.

Całkiem nieźle wyglądał też nasz sektor. Mimo, że spotkanie nie było specjalnie reklamowane, zebrało się trochę osób regularnie dopingujących pomarańczowo-czarnych. Na płocie powiesiliśmy trzy flagi, w tym jedną związaną z obchodzoną dziś rocznicą Obrony Głogowa w 1109 roku.

W sektorze gości pojawiło się 26 przyjezdnych, którzy podróżowali busem i osobówkami. Od czasu do czasu zaznaczają swoją obecność, u nas słyszani jedynie podczas naszych przerw.

Warto zwrócić uwagę, że nasz sektor obserwowało kilku smutnych panów z Obrońców Pokoju. Widać zbliżające się derby mobilizują też tych, co nie powinno. Pokazuje to m.in. wzrost aktywności z ich strony w ostatnich dniach.

Na dzień dzisiejszy fakt jest taki, że Chrobry jest liderem Nice 1 Ligi! Przed nami wyjazdowy mecz w Siedlcach, a 3 września WIELKI MECZ! Derby dla Chrobrego!

Komentarze

  • #1 bramkarz, 24.08.2017, godz.19:27 Edytuj

    http://stadionowioprawcy.net/news/gornik-leczna-trafiony-trasie/

Dodaj komentarz

escort mersin