Sonda: Oceń rundę w wykonaniu ChG!

Po lewej stronie naszej witryny pojawiła się nowa sonda. Tym razem pytamy Was o rundę w wykonaniu pomarańczowo-czarnych. Chrobry Głogów spędzi zimę na dwunastym miejscu w pierwszoligowej tabeli. Głogowianie mają cztery punkty przewagi nad znajdującą się w strefie barażowej Wisłą Puławy.

W poprzedniej sondzie pytaliśmy o najbardziej wyczekiwanego rywala spośród nowych drużyn w pierwszoligowej stawce. Bezkonkurencyjny okazał się Górnik Zabrze (495 głosów). Potwierdził to zresztą wyjazd na mecz z tym rywalem. Wyprawa cieszyła się niezłym zainteresowaniem, a łącznie zameldowaliśmy się tam w 229 osób.

Zapraszamy do głosowania!

Komentarze

  • #1 ANFIELD, 28.11.2016, godz.20:53 Edytuj

    Ocena: 3. Wiadomo, że nowy skład, brak zgrania, itd. ale liczyłem na wyższą pozycję w tabeli. Za dużo głupio straconych punktów (remis z Tychami, porażka bez walki w Siedlcach, pech w Zabrzu i Katowicach czy frajerski remis z Bytovią). Powinno być jakieś 6 punktów więcej i był by spokój a tak trzeba jeszcze mocniej walczyć, żeby na wiosnę utrzymać ligę dla Głogowa.
  • #2 Fan ChG, 28.11.2016, godz.17:12 Edytuj

    Oceniam na 4. Nikt chyba nie liczył na powtórkę z poprzedniego sezonu. Dużo zmian w składzie, praktycznie cały nowy blok obronny. Parę punktów więcej mogło być (Bytovia), ale myślę że nie jest źle. Wiosna będzie jeszcze lepsza!

Dodaj komentarz

escort mersin