Sparing: Bytovia – Chrobry 1:0

Pierwsza porażka piłkarzy Chrobrego Głogów w letnim okresie przygotowawczym. Pomarańczowo-czarni ulegli dziś w Grodzisku Wielkopolskim pierwszoligowej Bytovii Bytów 0:1. Bramka dla rywala padła w 27. minucie meczu po strzale Michała Jakóbowskiego. Podopieczni Ireneusza Mamrota mieli swoje okazje w drugiej połowie, jednak nie zdołali strzelić bramki i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Bytovii.

BYTOVIA BYTÓW – CHROBRY GŁOGÓW 1:0 (1:0)
1:0 Jakóbowski (27)

CHROBRY: Szymański (46. Janicki) – Pisarczuk (46. Ziemniak), Bogusławski (75. Małucki), Michalec (46. Byrtek), Samiec, Gąsior (70. Szopa), Drewniak (46. Malinowski), Hudyma (46. Hałambiec), Machaj (46. Bednarski), Hodowany (46. Kościelniak), Górski (46. Sędziak).