Sparing ze Śląskiem na remis

Remisem 2:2 zakończyło się rozgrywane w Środzie Śląskiej sparingowe spotkanie pomiędzy Śląskiem Wrocław a Chrobrym Głogów. Pomarańczowo-czarni objęli prowadzenie po trafieniu Michała Michalca i do przerwy wygrywali 1:0. Po zmianie stron dwukrotnie trafili wrocławianie, ale ostatnie słowo należało do podopiecznych Ireneusza Mamrota. W samej końcówce spotkania futbolówkę do bramki skierował Konrad Kaczmarek, były gracz drużyny ze stolicy Dolnego Śląska.

ŚLĄSK WROCŁAW – CHROBRY GŁOGÓW 2:2 (0:1)

0:1 Michalec 44
1:1 Celeban 49
2:1 Morioka 84
2:2 Kaczmarek 90

ŚLĄSK (1. połowa): Kamenar – Repski, Wiech, Dvali, Zieliński, Grajciar, Łyszczarz, Roman, Engels, Idzik, Mervo.
ŚLĄSK (2 .połowa): Pawełek – Dankowski, Celeban, Dvali, Pawelec, Kokoszka, Morioka, Pich, Madej, Riera, Biliński.

CHROBRY: Testowany 1 (46. Janicki) – Michalski, testowany 2, Michalec, Wawszczyk (46. Hodowany), Danielak (46. Machaj B.), Gąsior (70. Borecki), Kona (46. Bonecki), Napolov (70. Kaczmarek), Machaj M. (46. Wojciechowski), Szczepaniak.