Stilon wygrał finał wojewódzkiego PP (video)

Piłkarze Stilonu Gorzów wygrali dzisiejsze spotkanie z TS Przylep 2:1 i tym samym sięgnęli po wojewódzki Puchar Polski. Nasi bracia wyszli na prowadzenie w 52. minucie po trafieniu Piotra Rymara. W 63. minucie podwyższył Daniel Mrozek. Rywal odpowiedział trafieniem sto dwadzieścia sekund później, ale gorzowianie utrzymali jednobramkowe prowadzenie i wynik już nie uległ zmianie.

Wygrana w pucharze na szczeblu wojewódzkim sprawiła, że Stilon Gorzów zmierzy się z Puszczą Niepołomice w rundzie wstępnej, którą zaplanowano na 15-16 lipca.

Finał – 24 czerwca
TS Przylep 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski (24 czerwca, 17:00, Kostrzyn nad Odrą)