Trwa zbiórka produktów długoterminowych

Przypominamy, że do końca grudnia potrwa zbiórka produktów długoterminowych, które w formach bożonarodzeniowych paczek trafią do polskich kombatantów mieszkających na Ukrainie, Litwie i Białorusi. Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów oraz kibiców Chrobrego Głogów, a tegoroczna edycja jest już piątą. Poprzednie kończyły się wielkimi sukcesami i mamy nadzieję, że teraz będzie podobnie.

Przygotowujemy paczkę świąteczną na podstawie poniższych artykułów: kawa rozpuszczalna, mielona, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, owoce w puszce, warzywa w puszce, ciastka, czekolada, konserwa mięsna lub rybna, mąka, ryż, kasza, oraz najważniejszy element KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI!

Żywność można przekazać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów przy ul. Budowlanych 33 (dawna siedziba Ruchu), I pietro, pokój nr 6 – w każdą środę od godziny 18:00 do 20:00. Dodatkowo można zadzwonić pod numer telefonu 690-499-656 i ustalić dogodny dla siebie termin na przekazanie produktów!

Komentarze

  • #1 Chrobry, 01.12.2015, godz.17:21 Edytuj

    Z tego co pamiętam to ostatnie wyniki były naprawdę dobre dlatego fajnie by bylo i tym razem. Ja swoja paczke dałem przed meczem. Kto jeszcze nie dał to zachęcam mocno ! :)
  • #2 MZKS, 01.12.2015, godz.12:59 Edytuj

    POMAGAMY !

Dodaj komentarz

escort mersin