W niedzielę kolejna gra kontrolna

Aktualnie trwa piąty tydzień zimowych przygotowań piłkarzy Chrobrego Głogów. Podobnie jak wcześniej, pomarańczowo-czarni trenują na swoich obiektach. Tydzień zakończy niedzielny sparing w Lubinie. Podopieczni Ireneusza Mamrota zagrają z tamtejszym Zagłębiem po raz drugi tej zimy, jednak wiele wskazuje na to, że będzie to zupełnie inny mecz.

Obie drużyny spotkały się w styczniu. Dla głogowian był to pierwszy test-mecz w zimowym okresie przygotowawczym i zakończył się on porażką 0:4. Teraz piłkarze Chrobrego mają za sobą pięć gier kontrolnych, są na zupełnie innym etapie przygotowań, a dodatkowo zespół z Lubina wystąpi w innym zestawieniu. Dzień wcześniej Zagłębie zagra bowiem pierwszy tegoroczny mecz w lidze. Przeciwko podopiecznym Ireneusza Mamrota zagrają więc ci, którzy nie będą rywalizować o punkty w Łęcznej.

Dwa sparingi Chrobrego z Zagłębiem rozegrano także przed rokiem. Wówczas pomarańczowo-czarni wygrali 3:2, a następnie polegli 1:3. Jak będzie tym razem – przekonamy się w niedzielę. Po sparingu z „Miedziowymi” zostaną nam jeszcze gry kontrolne przeciwko Odrze Opole (15.02) oraz GKS-owi Katowice (25.02).

Komentarze

 • #1 77lincoln, 10.02.2017, godz.09:39 Edytuj

  Wychodzi na to że Zagłębie wystawi pierwszy skład(odwołany mecz lubinian z Łęczną/) więc zobaczymy jak zaprezentuje się nasz zespół na tle silnego rywala który juz powinien być w optymalnej formie.ps.mecz przełożony na sobotę godz.12:15
 • #2 kabaret, 09.02.2017, godz.23:14 Edytuj

  No i Zagłębie w Łęcznej przełożone na 7 marca. Heh, zima znów zaskoczyła dro.... ligowców ;)
 • #3 Sympatyk ChG, 08.02.2017, godz.16:33 Edytuj

  Spokojnie budować formę, bo liga najważniejsza. Oby bez kontuzji.
 • #4 Emigrant, 08.02.2017, godz.14:20 Edytuj

  Powinno pojsc lepiej. Dobry wynik zawsze bedzie cieszyl ale nie to jest najwazniejsze w sparingach. Oby chlopaki sie coraz lepiej rozumieli na boisku i byli w dobrej dyspozycji na marzec :)
 • #5 glogowianin, 08.02.2017, godz.13:14 Edytuj

  Zostały nam ostatnie trzy sparingi więc liczę, że ta forma będzie się już powoli stabilizowała i na ligę będziemy mocni. Strata do czołówki jest niewielka (6 pkt do Siedlec) - jestem dobrej myśli i liczę, że kilka miejsc do góry podskoczymy w rundzie!

Dodaj komentarz

escort mersin