W niedzielę mecz rezerw Chrobrego

Dość nietypowo, bo na pierwszej płycie, zagrają w najbliższą niedzielę (14 czerwca) rezerwy Chrobrego Głogów. Występujący w legnickiej klasie okręgowej zespół jest liderem tabeli i ma sporą szansę na awans do IV ligi. Niedzielnym rywalem naszych rezerw będzie Iskra Księginice. Początek meczu o godz. 17:00.

Jako, że pierwszy zespół zakończył swoje rozgrywki w tym sezonie, serdecznie zachęcamy do przyjścia na stadion i obejrzenia meczu z Iskrą Księginice. Na dwie kolejki przed końcem ligi, Chrobry II Głogów ma jeden punkt przewagi nad Orlą Wąsosz. W ostatniej kolejce nasze rezerwy zagrają na wyjeździe z Mieszkiem Ruszowice.

Podczas niedzielnego meczu będzie możliwość nabycia ostatniej serii vlep Chrobrego Głogów oraz dużych herbów w formacie A4. Informujemy również, że wejście na niedzielny mecz będzie odbywać się poprzez boczną bramę stadionu (łuk).

Komentarze

  • #1 Grzesiek_ChG, 13.06.2015, godz.14:12 Edytuj

    Podejrzewam że mało komu się będzie chciało zwłaszcza że jutro też ma być coś koło 30 stopni. No i drugie pytanie czy same rezerwy chcą awansować w tym roku..
  • #2 Emil, 13.06.2015, godz.12:00 Edytuj

    Może by tak na tym meczu utworzyć choć kilkudziesięcioosobowy młyn? Ważny mecz, ważne by rezerwy awansowały do 4 ligi

Dodaj komentarz

escort mersin