W piątek liczna grupa kibiców gości

Mecz z Górnikiem Zabrze zbliża się wielkimi krokami! Chrobry podejmie tego przeciwnika na swoim stadionie już w najbliższy piątek. Spotkanie zostało okrzyknięte kibicowskim hitem sezonu przy WS3 i nie ma w tym ani grama przesady. Kibice gości prowadzą zapisy na wyjazd i można się spodziewać, że pojawią się w Głogowie dość sporą grupą.

Kibice Górnika Zabrze zapisy na wyjazd do Głogowa kończą jutro (środa) o godz. 20:00. Koszt całego wyjazdu (przejazd autokarem + bilet) wyniesie ich 90 zł. Zabrzanie są jedną z najlepiej jeżdżących grup kibicowskich w pierwszej lidze. Na początku kwietnia pojawili się w ponad 1200 osób w Kluczborku, natomiast niedawno odwiedzili Bytów w liczbie 250 głów.

Niemal pewne jest, że zabrzanie będą najliczniejszą grupą, która pojawi się na naszym stadionie w najbliższym czasie. Później pomarańczowo-czarni zagrają jeszcze u siebie z Olimpią Grudziądz, Wigrami Suwałki i Zagłębiem Sosnowiec (zakaz wyjazdowy), więc ciężko zakładać, że klatka zostanie bardziej zapełniona niż w piątek.

CHROBRY GŁOGÓW – Górnik Zabrze! WIDZIMY SIĘ W MŁYNIE!

Komentarze

  • #1 chg55, 25.04.2017, godz.21:54 Edytuj

    Mecze z przyjezdnymi to zawsze lepsze widowisko! Wszyscy do sektora i lecimy z dopingiem!!!
  • #2 starszy kibol, 25.04.2017, godz.21:08 Edytuj

    Piwosze z cateringu do sektora hehe :)) Czy starszy czy małolat wszyscy do młyna i dopingujemy Chrobrego! Na takie meczyki czeka się miesiącami albo i latami :)
  • #3 pomaranczowo-czarni, 25.04.2017, godz.20:56 Edytuj

    górnik zabrze gówno w wiadrze :D tylko ChG!

Dodaj komentarz

escort mersin