W piątek mecz z Olimpią Grudziądz!

Pierwszy majowy weekend dobiega końca, ale już trzeba myśleć o kolejnym, a dokładnie o jego rozpoczęciu, czyli piątku! To właśnie w ten dzień pomarańczowo-czarni powrócą na WS3 i zagrają z Olimpią Grudziądz. Przeciwnik cały czas ma realne szanse na awans, dlatego do Głogowa przyjedzie grać o zwycięstwo. Nasz zespół przegrał w Kluczborku i będzie chciał zmazać plamę, jednak do tego potrzebne będzie nasze wsparcie!

Początek meczu w piątek (12.05) o godz. 19:00. Pokaż, że przychodzisz na Chrobrego niezależnie od przeciwnika! Standardowo już widzimy się w MŁYNIE! Spotkanie z Górnikiem Zabrze wypadło dobrze, więc postaraj się dać coś od siebie i sprawić, by mecz z Olimpią także odbył się w odpowiedniej atmosferze! Namawiaj kolegów z osiedla, nakręcaj znajomych w szkole i w pracy. W piątek widzimy się w SEKTORZE Y!

Chrobry Głogów – Olimpia Grudziądz (12.05.2017)
GODZINA 19:00, WIDZIMY SIĘ W MŁYNIE!

Komentarze

  • #1 Chrobry, 07.05.2017, godz.21:52 Edytuj

    Po zwycięstwo! Trudny mecz bo Olimpia walczy o awans, dlatego wszyscy do młyna i jazda z dopingiem!!!
  • #2 FanChG, 07.05.2017, godz.20:56 Edytuj

    Na Zabrzu trochę ludu było. Tu rywal może mniej aktrakcyjny kibolsko ale można się spodziewać gości też. W sektorze trochę młodzieży u nas było, mam nadzieje że podobało im się ostatnio i ochoczo przyjdą w piątek! Widzimy się na Y!

Dodaj komentarz

escort mersin