W sektorze kwadrans przed meczem!

Pierwszy gwizdek meczu z Górnikiem Zabrze coraz bliżej. Raz jeszcze przypominamy, że spotykamy się w MŁYNIE! Jeśli widzisz kolegę, który stoi w innej części stadionu – weź go ze sobą do sektora! Jutrzejszy mecz to hitowe starcie, więc musimy zadbać o odpowiedni klimat. Daj z siebie 1946% i spraw, by sektor i doping wyglądały jak należy!

Mecz rozpoczyna się o godz. 19, ale nie przychodźcie na ostatnią chwilę! W młynie zbieramy się już kwadrans przed pierwszym gwizdkiem. Nie warto czekać do ostatniej chwili. Przyjdź na stadion wcześniej, dzięki czemu unikniesz kolejek pod kasami!

Nie masz jeszcze biletu na mecz? Przedsprzedaż trwa dziś do godz. 21:30 oraz jutro do godz. 15 w kasach pływalni „Chrobry”. Na stadionie wejściówki będą droższe, dlatego nie zwlekaj. Jeśli nie posiadasz biletu, kup go jeszcze dziś!

PIĄTEK, GODZINA 18:45! WIDZIMY SIĘ W SEKTORZE Y! WSPÓLNIE PO ZWYCIĘSTWO!