W tym tygodniu zapisy do Legnicy!

Wielkimi krokami zbliża się derbowy wyjazd do Legnicy (16 sierpnia)! W poprzednim roku na stadionie Miedzi zameldowaliśmy się w 500 osób, więc tym razem również musimy stanąć na wysokości zadania i pokazać się z jak najlepszej strony. Zapisy na ten wyjazd rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu, bo już w czwartek. Podobnie jak przy okazji wcześniejszych derbowych wyjazdów, prowadzone będą w Stowarzyszeniu Sympatyków Chrobrego Głogów, które mieści się na górze hali widowiskowo-sportowej (za zegarem).

Na wszystkich zainteresowanych derbową eskapadą czekamy w czwartek i piątek w godz. 19-21. Kolejną okazją, by zapisać się na wyjazd do Legnicy będzie sobotni mecz z Pogonią Siedlce. W przyszłym tygodniu czekamy na Was od poniedziałku do środy, także w SSChG (także godz. 19-21).

Koszt wyjazdu to 20 zł dla osób jadących samochodem i 25 zł dla tych, którzy za środek transportu wybiorą autokar. Zbiórka na wyjazd w dniu meczu (16 sierpnia) o godz. 14:30 na parkingu przy pływalni. UWAGA: Zalecamy nie czekać do ostatniej chwili i jak najszybciej dopisać się do listy wyjazdowej!

JAZDA!

Komentarze

  • #1 Jurand, 04.08.2015, godz.12:19 Edytuj

    Zapisywać się! Cena śmieszna to nie problem uzbierać te dwie dyszki :))
  • #2 M., 04.08.2015, godz.00:06 Edytuj

    Dokładnie... Nie zwlekać bo potem może być płacz że brakło biletów. Zapisać się w czwartek i po kłopocie

Dodaj komentarz

escort mersin