We wrześniu książka kibica ChG

Na wrzesień zaplanowana jest premiera książki „To My Chuligani”, w całości napisanej przez jednego z kibiców Chrobrego Głogów. Jak informuje autor na facebookowym profilu, książka skupia się na szalonych latach 90-tych i wszystkim tym, co związane z ruchem kibicowskim w tym czasie.

„To my chuligani, to książka która zabiera nas w dzikie i niesamowite dla polskiego ruchu kibicowskiego lata 90-te. Bohaterem jest młody kibic, który przychodzi na mecz w wieku kilku lat i od tamtego czasu, zaczyna chłonąć atmosferę stadionu. Przeżywa to, z czym do dnia dzisiejszego spotykają się młodzi kibice. Ucieczki z domu, alkohol, narkotyki i codzienne awantury. Bez ustawek, bez kalkulacji. Czysty ogień! Czysta adrenalina! Do czego może go to doprowadzić? Tego dowiecie się już we wrześniu.”

„Dostaję zapytania z prośbą o informację z jakimi ekipami będzie miał styczność główny bohater książki. W związku z tym, że jest ona dosyć mocno osadzona w realiach tamtych czasów, praktycznie z każdą ekipą , która przejeżdżała przez Głogów. Z racji byłych zgód będzie Widzew, Petrochemia, Moto Jelcz Oława oraz KKS Kalisz. Poza tym Wisła Kraków, Legia Warszawa, Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, Dozamet Nowa Sól, Gwardia Koszalin, Zagłębie Lubin, Lech Poznań, Górnik Wałbrzych, Falubaz Zielona Góra, ŁKS i wiele wiele innych ekip głównie z zachodniej części Polski.”

Wkrótce na naszej stronie pojawi się więcej informacji oraz niespodzianka związana z książką „To My Chuligani”. Zapraszamy do śledzenia facebookowego profilu książki – To My Chuligani – profil na Facebooku.

Komentarze

  • #1 stary browar, 07.08.2016, godz.14:45 Edytuj

    Nie został prezydentem to pewnie napisze książkę o swojej kolekcji szali
  • #2 stary browar, 04.08.2016, godz.20:42 Edytuj

    W niedzielę prawdopodobnie będzie kicha na trybunach, bo sprzedano 30 biletów i 300 karnetów

Dodaj komentarz

escort mersin