Większość za ciężką walką o I ligę

Czas na krótkie podsumowanie naszej ostatniej sondy. W niej pytaliśmy Was o to, jak będzie wyglądała końcówka pierwszoligowego sezonu w wykonaniu Chrobrego Głogów. Większość użytkowników naszej strony uznała, że pomarańczowo-czarnych czekać będzie ciężka walka o utrzymanie miejsca w gronie pierwszoligowców. Taką opcję zaznaczono 144 razy.

Nieco mniej osób (117) postawiło, że głogowianie wywalczą spokojne utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy i walka o to nie będzie trwała do ostatniej kolejki. Znaleźli się też tacy, którzy umiejscowili ChG w górnej połowie tabeli, a także ci, którzy typowali miejsce w strefie barażowej. Ponadto 49 razy zaznaczono opcję „spadek”. Na szczęście – nie znalazło to potwierdzenia w końcowej tabeli I ligi!

W najnowszej ankiecie pytamy Was o ocenę sezonu 2016/2017 w wykonaniu pomarańczowo-czarnych. Głosować można po lewej stronie naszej witryny. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii!

Komentarze

  • #1 Robert, 06.06.2017, godz.00:35 Edytuj

    Sezon przyzwoity ale pewnie po poprzednim większość liczyła na coś lepszego. Powodów do płaczu nie ma, ale do przesadnej radości też nie. Oby nastepny był lepszy !
  • #2 MZKS, 05.06.2017, godz.21:01 Edytuj

    Najważniejsze że się udało utrzymać dość spokojnie! Sezon calkiem przyzwoity ale można osiagnać wiecej!

Dodaj komentarz

escort mersin