Wigry – Chrobry 1:1 (1:0).

Pomarańczowo-czarni zremisowali na wyjeździe 1:1 z Wigrami Suwałki. Tym samym Chrobry podtrzymuje bilans meczy bez porażki z piłkarzami z Suwałk. Bramkę dla gospodarzy w 39 minucie strzelił Klimala, zaś dla Chrobrego bramkę na wagę 1 punktu strzelił Bach w 58 minucie, który zmienił Nowickiego na początku drugiej połowy. Do końca rozgrywek pozostały cztery kolejki, w najbliższą niedzielę przy WS3 Chrobry zmierzy się ze Stalą Mielec, mecz rozpoczyna się o godzinie 17:45. Jest to przedostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku, więc wszyscy bez wyjątku do sektora Y!

WIGRY SUWAŁKI – CHROBRY GŁOGÓW 1:1 (1:0).

1:0 Klimala 39′

1:1 Bach 58′

Wigry: Węglarz – Spychała, Żyro, Remisz, Kwaśniewski , Jurkowski – Rybicki, Pyłypczuk(89’Olszewski), Kwaśniewski, Obst(75′ Radecki) – Klimala

Chrobry: Janicki – Danielak, Michalec, Wajsak, Stolc – Gąsior(65′ Kowalczyk), Mandrysz, Szczepaniak(72′ Napołow), Mateusz Machaj, Nowicki(46′ Bach) – Trytko

Żółte kartki: Spychała(Wigry) – Michalec, Stolc (Chrobry).

Sędzia: Piotr Urban (Warszawa).