Wspieraliśmy Stilon na Dolnym Śląsku

W ostatnich dniach nasi gorzowscy bracia zaliczyli dwa wyjazdy na Dolny Śląsk. W czwartek przeciwnikiem Stilonu była Rokita Brzeg Dolny, natomiast trzy dni później Polonia Trzebnica. Na obu tych wyjazdach pojawili się też pomarańczowo-czarni, którzy wspierali Stilonowców.

W czwartek (30 kwietnia) w 22 osoby wyruszyliśmy do Brzegu Dolnego. Na trasie spotkaliśmy się z naszymi braćmi i wszyscy razem weszliśmy na stadion. W związku z tym, że sektor gości okazał się typową klatką, postanowiono poprawić komfort oglądania spotkania i cała grupa zajęła miejsca na trybunach miejscowych. Przez nikogo nieniepokojeni przeszliśmy obok młyna Rokity, wybraliśmy najlepsze miejsca i rozgościliśmy się, wieszając flagi (w tym jedną Chrobrego). Przez zdecydowanie większą część byliśmy jedyną dopingującą grupą na stadionie. Gospodarze obudzili się dopiero w samej końcówce, a po meczu jeszcze się trochę ponapinali, zachowując oczywiście przy tym odpowiednią odległość. Trzy dni później, w niedzielę (3 kwietnia), 14 kibiców Chrobrego wspomogło Stilonowców w Trzebnicy.

Z kronikarskiego obowiązku dodamy, że oba dolnośląskie mecze zakończyły się wygranymi gorzowskiej drużyny. W Brzegu Dolnym Stilon zwyciężył 2:1, natomiast w Trzebnicy 3:1. Po rozegraniu 26 kolejek piłkarze z Gorzowa zgromadzili na swoim koncie 49 punktów. Liderem trzeciej ligi dolnośląsko-lubuskiej jest Formacja Port 2000 Mostki z dorobkiem 66 oczek.

Brzeg Dolny:

Trzebnica:

Komentarze

  • #1 dawid, 10.05.2015, godz.00:07 Edytuj

    To flaga Serbii ;)
  • #2 Pablo, 08.05.2015, godz.23:40 Edytuj

    Czy w Brzegu Dolnym Stilon wywiesił flagę Rosji?? Jeśli tak, to z jakiej okazji ?

Dodaj komentarz

escort mersin