Z Arką do czterech razy sztuka

W niedzielę pomarańczowo-czarni zagrają wyjazdowe spotkanie z Arką Gdynia. Będzie to ostatnia konfrontacja głogowian w bieżącym sezonie. W ostatnim czasie nasz zespół rywalizował z liderem pierwszoligowej tabeli trzykrotnie, jednak żadne z tych spotkań nie odbyło się z naszym udziałem. Wszystko wskazuje jednak na to, że za kilka dni wreszcie będzie nam dane zobaczyć gdyńsko-głogowskie starcie z wysokości trybun.

Pod koniec października 2014 roku Chrobry grał w Gdyni. Tam wybrała się 97-osobowa delegacja Chrobrego i Stilonu Gorzów, jednak w wyniku zawirowań z zapotrzebowaniem na bilety, zostaliśmy pod stadionem. Trzeba wspomnieć, że sporo od siebie dała również pomorska policja, która prowadziła nas w takim tempie, że mimo stosunkowo niezłego czasu, na miejsce dotarliśmy dopiero w przerwie meczu.

Kolejne dwa mecze rozegrano przy Wita Stwosza i oba… bez udziału publiczności! Najpierw pomarańczowo-czarni spotkali się z Arką w maju 2015 roku. Wojewoda, na wniosek Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, wszczął postępowanie administracyjne dotyczące łamania prawa w czasie przyjazdu kibiców Zagłębia Lubin na derby do Głogowa (kwiecień) i zachowania na parkingu przy stadionie oraz użycia na obiekcie materiałów pirotechnicznych. Wszystko to sprawiło, że mecz z gdynianami odbył się bez widowni. Podobnie było w listopadzie 2015 roku. Policja ponownie złożyła wniosek o zamknięcie naszego stadionu i ponownie dopięła swego…

Jak więc widać pojedynki z Arką Gdynia nie są dla nas szczęśliwe. Wszystko wskazuje jednak na to, że najbliższy mecz odbędzie się w normalnych warunkach, dlatego WSZYSCY NA WYJAZD!

Informacje o zapisach na wyjazd do Gdyni.

Komentarze

  • #1 bramkarz, 02.06.2016, godz.21:44 Edytuj

    http://extremesupporters.com/2016/06/02/arka-walczy-o-rekord-frekwencji/
  • #2 fanclubowicz, 01.06.2016, godz.18:26 Edytuj

    Wygrac bedzie niezwykle ciezko. Ostatni mecz, pelen stadion, feta, wiec pewnie zmobilizuja sie i beda chcieli nas rozwalic. Ale co by sie nie dzialo - HEJ CHROBRY JESTESMY Z TOBA!
  • #3 mzks, 01.06.2016, godz.16:41 Edytuj

    JEDZIEMY !!!

Dodaj komentarz

escort mersin