Z nieba do piekła w 30 minut…

2:0 do przerwy i trzecie trafienie w 60. minucie gry nie okazało się wystarczające do tego, by wywalczyć komplet punktów przeciwko Wigrom Suwałki. Goście potrzebowali czterech minut, by złapać kontakt z pomarańczowo-czarnymi, natomiast w ostatniej akcji wykorzystali niefrasobliwość defensywy, strzelając na 3:3. Głupio stracone punkty przy WS3 stały się faktem. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego roztrwonili spory zapas bramkowy i wywalczyli zaledwie jeden punkt.

CHROBRY GŁOGÓW – WIGRY SUWAŁKI 3:3 (2:0)
1:0 Kaczmarek 12
2:0 Kościelny 45 (sam.)
3:0 Machaj M. 60
3:1 Iorga 61
3:2 Pylypchuk 64
3:3 Jurkowski 90

CHROBRY: Janicki – Ilków-Gołąb, Michalski, Stolc, Danielak, Machaj B., Mandrysz, Gąsior (68. Napolov), Bach (67. Borecki), Machaj M., Kaczmarek (78. Trytko).

WIGRY: Budziłek – Remisz, Sokołowski, Klimala (82. Radaszkiewcz), Radecki, Kościelny, Bogusz (82. Dadok), Jurkowski, Rybicki (60. Iorga), Pylypchuk, Gąska.

ŻÓŁTE KARTKI: Ilków-Gołąb, Trytko, Janicki – Sokołowski, Radecki, Pylypchuk, Budziłek, Dadok.

CZERWONE KARTKI: Machaj B. 89 (Chrobry – za faul).

SĘDZIA: Piotr Lasyk (Bytom).

WIDZÓW: 1018.