Zainteresowanie derbami ze strony mediów

Już w najbliższy piątek przy Wita Stwosza 3 pomarańczowo-czarni podejmą legnicką Miedź. Derbowa konfrontacja zapowiada się ciekawie od strony sportowej, ale przede wszystkim kibicowskiej! Rywalizacja na trybunach i cała otoczka sprawiła, że spotkanie cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony mediów. Na stadionie podczas derbów obecni będą także dziennikarze z innych państw Europy!

„Mecz Chrobrego z Miedzią to przede wszystkim wydarzenie kibicowskie i w związku z tym zapowiedziano obecność przedstawiciela jednego z holenderskich magazynów poświęconego tej tematyce. Najwięcej przewidujemy fotoreporterów. Na ten moment mecz ma ukazać w ten sposób niemal 20 oddelegowanych przez swoje redakcje osób” – czytamy na oficjalnej stronie chrobry-glogow.pl.

Jak więc widać derby wywołują spore emocje i cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Zapowiada się naprawdę ciekawie, dlatego bez pierdolenia – w piątek widzimy się w sektorze Y i dopingujemy nasz zespół! DERBY DLA CHROBREGO!

Komentarze

  • #1 czadek, 01.03.2016, godz.16:55 Edytuj

    Dlatego ci którzy stoją koło sektora lub za to nie wejdą do TEGO NASZEGO SEKTORA w końcu jesteście kibicami?
  • #2 CHG, 01.03.2016, godz.12:35 Edytuj

    Początek rundy po dlugiej przerwie a na dodatek od razu DERBY! Wymarzony start, każdy kibic powinien myślec tylko o tym meczu!
  • #3 9495, 01.03.2016, godz.00:37 Edytuj

    Wszyscy sie interesuja wiec KIBICE CHG powinni tym bardziej ! Kazdy kto sie uwaza za kibica to nie lansuje sie w necie tylko idzie do młyna i dopinguje ! Jazda !!!

Dodaj komentarz

escort mersin