Zbiórka żywności do końca roku

Raz jeszcze przypominamy, że do końca grudnia zbierana jest żywność długoterminowa, która w formie świątecznych paczek trafi do Polaków mieszkających na Kresach. Produkty można zostawiać w siedzibie Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów przy ul. Budowlanych 33 (dawna siedziba Ruchu). Poniżej wszystkie szczegóły dotyczące akcji.

Informacja z facebookowego profilu Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów:

Akcja RODACY-BOHATEROM 2016. Zaczynamy!

Bożonarodzeniowa paczka dla POLSKIEGO KOMBATANTA!
Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów po raz kolejny zaprasza do wsparcia corocznej akcji RODACY-BOHATEROM, czyli zbiórka żywności na Bożonarodzeniową paczkę dla Polskiego Kombatanta na kresach.

Tradycyjnie zbieramy żywność o długoterminowej dacie ważności, która następnie w formie paczki Bożonarodzeniowej zostanie przekazana Polskim Kombatantom m.in. z AK, NSZ, WiN mieszkającymi na Ukrainie, Litwie i Białorusi. Przygotowujemy Paczkę Świąteczną na podstawie poniższych artykułów: kawa rozpuszczalna, mielona, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, owoce w puszce, warzywa w puszce, ciastka, czekolada, konserwa mięsna lub rybna, mąka, ryż, kasza, oraz najważniejszy element KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI!

Dla wszystkich, którzy chcą pomóc, podajemy nr telefonu: 690-499-656. Zadzwoń! A my przyjedziemy w dogodnym dla ciebie terminie nawet po jeden produkt!

Żywność można także przekazać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów na ul. Budowlanych 33 (dawna siedziba Ruchu), I piętro, pokój nr 6 – w każdą środę od godziny 18:00 do 19:00

AKCJA POTRWA DO KOŃCA GRUDNIA!

Komentarze

  • #1 Pomaranczowo-czarny, 19.12.2016, godz.20:49 Edytuj

    Swoim trzeba pomagać! Trochę szkoda że akcji nie było też na stadionie jak we wcześniejszych latach. Myślę że trochę osób by doniosło. Ale rozumiem sytuację, jeszcze Fiona z Mariuszem by wszystko zarekwirowali ;);)

Dodaj komentarz

escort mersin