Zostały dwa mecze. Jutro z Widzewem

Do końca ligi już tylko dwie kolejki. Przed pomarańczowo-czarnymi ostatnie spotkania. Jutro naszym rywalem będzie łódzki Widzew, natomiast w ostatniej serii gier legnicka Miedź. Nasz Chrobry utrzymał się na zapleczu ekstraklasy, w związku z czym plan został wykonany. Mimo, że nie grozi nam spadek do drugiej ligi, jest o co grać i warto punktować w najbliższych spotkaniach.

Pomarańczowo-czarni zajmują obecnie dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Jeśli zakończyliby ligę na tej lub wyższej pozycji, swoją przygodę z Pucharem Polski rozpoczęliby od 1/32 finału. W przypadku zajęcia niższego niż dwunaste miejsca, nasz zespół czekałaby przeprawa przez rundę wstępną.

Widzew Łódź. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w polskim sporcie, ostatni polski zespół, który zagrał w Lidze Mistrzów. Kibicowsko czołówka w kraju, w przeszłości wieloletnia zgoda kibiców Chrobrego Głogów. Niestety, dziś łódzki klub jest w fatalnej kondycji i nie ma już szans na uratowanie pierwszej ligi. Z pewnością nie tak wyobrażaliśmy sobie pojedynki Chrobrego z Widzewem. O ile pierwsze spotkanie, rozegrane przy Wita Stwosza, było naprawdę sporym wydarzeniem, to jutrzejszy mecz, rozegrany w poddębickiej Byczynie, będzie tylko jednym z wielu i nie wywoła praktycznie żadnych emocji. Niestety…

Początek meczu Widzew Łódź – Chrobry Głogów o godz. 16:00.

Komentarze

  • #1 Kamyk, 29.05.2015, godz.17:47 Edytuj

    Szkoda takiej firmy. Mam nadzieje ze sie odbuduja i szybko wroca tam gdzie ich miejsce! Pozdro RTS!

Dodaj komentarz

escort mersin